Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/cyfrowy/domains/azrobot.pl/public_html/wp-content/themes/azrobot/lib/helpers.php on line 67

PÓŁKOLONIE ZIMA’22

Półkolonie z azROBOT

Ferie w mieście to nie tylko nuda przed telewizorem. Na spragnionych wrażeń i tych, co nie lubią nudy czeka tydzień pełen przygód w krainie nauki i zabawy. Ferie z robotami to sprawdzony sposób na zimową nudę!

W czasie zajęć uczestnicy wcielą się w małych naukowców i poznają tajniki robotyki i programowania. Przez cały czas dzieci dobrze się bawią, a nowe umiejętności nabywają mimochodem. Robotyka dla dzieci jest okazją do rozwoju m.in. logicznego myślenia, kreatywności i współdziałania, a zbudowane konstrukcje zachwycają nie tylko najmłodszych.

Formularz może być dostarczony na pierwszy dzień półkolonii lub skan przesłany na adres biuro@azrobot.pl.

Dokumenty w załączniku poniżej.

Płatności za półkolonie proszę dokonać na rachunek bankowy podany w formularzu zgłoszeniowym, płatność powinna być zaksięgowana na rachunku bankowym organizatora najpóźniej na jeden dzień roboczy przed rozpoczęciem półkolonii.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 – 11 lat!

Plan dnia:

8.00 – 9.00 Opieka, gry i zabawy logiczne

9.00 – 9.30 Śniadanie

9.30 – 12.00 Warsztaty z robotyki

12.00 – 13.00 Obiad

13.00 – 15.00 Warsztaty tematyczne/escape room na świeżym powietrzu

15.00 – 15.30 Podwieczorek

15.30 – 16.00 Opieka, kino szkolne

Koszt półkolonii to 550 zł za turnus

Cena obejmuje trzy posiłki (II-śniadanie, obiad i podwieczorek), bilety wstępu podczas wyjść warsztatowych oraz opiekę w godzinach 8.00 – 16.00.

Istnieje możliwość zapisania dziecka na jeden lub wybrane dni za opłatą 110 zł/dzień

Miejsce półkolonii:

Budynek Liceum Ogólnokształcącego w Brzezinach (ul. Okrzei 1)

Co będziemy robić?

Przedpołudniowe warsztaty z robotyki – podczas zajęć dzieci zbudują i zaprogramują roboty z LEGO Mindstorms lub WeDo (w zależności od wieku). Dodatkowo poznają edukacyjne roboty mobilne – Ozoboty, LofiRoboty, Codey Rocky, drony, a dla pasjonatów elektroniki – Arduino. W czasie naszych warsztatów nauczymy się w jaki sposób tworzyć gry komputerowe oraz komiksy oraz spróbujemy stworzyć własne dzieła.

Popołudniowe warsztaty tematyczne – na każdy dzień coś innego. W trakcie turnusu dzieci przejdą profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy oraz przy korzystnych warunkach pogodowych zabawią się w detektywów i będą rozwiązywać zagadki na świeżym powietrzu.

Płatności

Płatności dokonywane są na rachunek bankowy organizatora:

51 1870 1045 2083 1055 9240 0001

w tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka

lub na miejscu w pierwszym dniu zajęć.

Wypełniony i podpisany załącznik należy dostarczyć w pierwszym dniu wypoczynku. Druki będą dostępne u wychowawcy.